Twilight Imperium

Różne gry, strategiczne i nie tylko, które kiedyś wzbudziły nasze zainteresowanie.

Moderatorzy: akkon, Getlord

Twilight Imperium

Postautor: Zaborax » śr lut 24, 2010 4:53 pm

Jak juz tak przy planszowkach sie zatrzymalem na chwilke, to zapodam kolejny tytul :)

Grywacie moze w TI (3 edycje)?
Osobiscie uwazam te gre za jedna z moich ulubionych planszowek na dlugie granie w doborowym, zdeterminowanym towarzystwie.
Zaborax
Wolny wojownik

Postautor: Vazhyl_Okrutny » śr lut 24, 2010 9:32 pm

Generalnie, jeśli chodzi o powiększanie stanu pudełek z grami jestem ostrożny :) Z uwagi na dosyć precyzyjnie odmierzoną ilość wolnego czasu bardzo rzadko kupuję coś nowego. Lubię grać w gry długo, żeby nacieszyć się wszystkimi smaczkami, a na to niestety trzeba czasu. Wszelkie nowe zakupy (robione zresztą od niedawna), są ukierunkowane głównie na zabawę ze starszym synem i z uwagi na wiek - są na razie jedynie w polskiej wersji językowej. Z ciekawością poczytam, czy ktoś będzie miał coś więcej do powiedzenia w temacie nowych gier planszowych, ale raczej na zasadzie uprzejmego słuchacza, który wcale nie zamierza lecieć do księgarni i od razu ich kupować :)
Mam tyle roboty, że nie wiem, co olać jako pierwsze...
Awatar użytkownika
Vazhyl_Okrutny
Władca Wysokiego Zamku

Wróć do Inne gry