Rejestracja nowych użytkowników Forum

Co zrobić, żeby mieć konto na Forum Wysokiego Zamku

Rejestracja nowych użytkowników Forum

Postautor: Vazhyl_Okrutny » sob lis 29, 2008 7:34 pm

Forum Wysoki Zamek jest polskojęzycznym forum poświęconym hobby związanym ze strategicznymi grami stołowymi, rozgrywanymi przy pomocy figurek w skali 10 mm. Główną grą, której poświęcamy tu najwięcej uwagi jest Warmaster, wyprodukowany przez brytyjską firmę Games Workshop, ale oprócz niej poruszane są tu tematy związane z grami Warmaster Ancients oraz Blitzkrieg Commander.
Forum ma stosunkowo małą liczbę użytkowników i skupia grono osób znających się od dawna, tworzących specyficzną społeczność polskich graczy w Warmastera, którzy spotykają się regularnie na wspólnie tworzonych warmasterowych imprezach. Łączą nas wieloletnie przyjaźnie, a stopień zażyłości pozwala czasem na pewną swobodę w występujących wśród nas dyskusjach.
Na Forum nie ma możliwości samodzielnej rejestracji ani aktywacji konta użytkownika. Stosowne skrypty, wbudowane w standardową wersję forum zostały usunięte, z uwagi na występującą od pewnego czasu nieustającą falę rejestracji spamerów i lurkerów, buszujących po różnych forach z aktywną opcją samodzielnego zakładania kont wyłącznie po to, aby reklamować swoje strony internetowe.
Chętnie widzimy w naszym gronie wszystkie osoby mające podobny do naszego, swobodny i zdystansowany stosunek do gier figurkowych. Graczy znużonych sportowym traktowaniem hobby, ligami, rankingami i kolejnym numerem poprawki, klaryfikacji, aktualizacji i weryfikacji zasad jego do niedawna ulubionej gry. Wszystkich tych, którzy gdzieś pomiędzy trzecim a czwartym "krzyżykiem" chcieliby nie tylko pograć, ale i pogadać z przeciwnikiem w podobnym wieku i o zbliżonych zainteresowaniach.
Osoby, które chciałyby dołączyć do grona polskich Warmasterowców i czynnie uczestniczyć w działalności Forum Wysokiego Zamku powinny skontaktować się z administratorem, wysyłając wiadomość e-mail na adres vazhyl małpa warmaster kropka pl. Po wymianie korespondencji i uzyskaniu odpowiednich informacji Administrator zakłada i aktywuje konto Użytkownika forum, a nowy użytkownik otrzymuje niezbędne dane, potrzebne do zalogowania się.
Mam tyle roboty, że nie wiem, co olać jako pierwsze...
Awatar użytkownika
Vazhyl_Okrutny
Władca Wysokiego Zamku
 
Posty: 1786
Rejestracja: pn sie 28, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Wysoki Zamek

Wróć do Rejestracja nowych użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron