przyszlosc panowie

Informacje o imprezach Warmasterowych, organizowanych samodzielnie oraz jako punkty programowe konwentów

Moderatorzy: Kretus, akkon, Getlord

przyszlosc panowie

Postautor: bejzkik » pn kwie 30, 2012 3:01 pm

Na wstępie prosze o ewentualne zabieranie głosu tylko i wyłącznie przez osoby zainteresowane organizacja spotkań i bezpośrednio w taka organizacje zaangażowane

Ok panowie. Powoli, acz nieubłaganie nadciąga czas pewnych rozliczeń i podsumowań czyli jesienne na ktorych jak zrozumialem organizujemy jubileusz. Mam wiec pytania

1. Kto podejmuje się organizacji
2. Gdzie
3. W jakiej formule
4. W jaki sposob widzi ewentualne obchody
5. Jak proponuje rozwiązać sprawe medialnie

Powiem wprost odniosłem wrazenie ze duże parcie na organizacje maja koledzy getlord i vazhyl (jako reprezentanci regionów, baronowie czy jak tam nazywają ich koledzy), mało tego myślę ze są do tego tak zmotywowani ze w pewnym momencie zrobiło sie jakoś dziwnie. Aby nie użyć słowa nieprzyjemnie. Dlatego tez aby uniknąć wszystkich niejasności proponuje o zabranie głosu przez zainteresowanych. Prosze o dyskusje merytoryczna, deklaratywna startująca z stopy pełnej miłości i czułości dla nas jako środowiska.
Jestem tu już 15 lat. A jeszcze przed chwilą byłem piękny, młody i nie zdegenerowany przez to towarzystwo
Awatar użytkownika
bejzkik
Zasłużony Kwatermajster

Postautor: RIP » pn kwie 30, 2012 7:05 pm

ad. 2 - Kasztel w Szymbarku - mieści się w okolicach Nowego Sącza, z informacji od znajomego wiem, że jest tam centrum konferencyjne zrobione z kasy UE, więc przez kilka najbliższych lat nie pobierają kasy za imprezy. Pozostaje koszt noclegu. Kasztel ponoć mało oblegany, szczególnie na jesieni. Szczegóły są do wydzwonienia.
... lub podobna miejscówka.
RIP
Wolny wojownik

Postautor: bejzkik » pn kwie 30, 2012 7:07 pm

jakie to widelki cenowe? orientacyjnie
i czy na pewno mozna tam nocowac? ze strony to nie bardzo wynika chyba ze przeoczylem gdzies
Jestem tu już 15 lat. A jeszcze przed chwilą byłem piękny, młody i nie zdegenerowany przez to towarzystwo
Awatar użytkownika
bejzkik
Zasłużony Kwatermajster

Postautor: RIP » pn kwie 30, 2012 7:28 pm

Na stronie jest mało i niejasno - najlepiej zadzwonić po weekendzie do nich.
http://www.gorlice.art.pl/dla-zwiedzajcych/pokoje-gocinne-mainmenu-39.html
Nie wiem czy się to tyczy kasztelu czy doworu w Gorlicach, ale nie jest to jakaś wygórowana cena. Poza tym w bezpośredniej okolicy jest możliwy nocleg i jadło.
RIP
Wolny wojownik

Re: przyszlosc panowie

Postautor: Getlord » wt maja 01, 2012 9:13 pm

bejzkik pisze:Powiem wprost odniosłem wrazenie ze duże parcie na organizacje maja koledzy getlord i vazhyl (jako reprezentanci regionów, baronowie czy jak tam nazywają ich koledzy), mało tego myślę ze są do tego tak zmotywowani ze w pewnym momencie zrobiło sie jakoś dziwnie. Aby nie użyć słowa nieprzyjemnie. Dlatego tez aby uniknąć wszystkich niejasności proponuje o zabranie głosu przez zainteresowanych. Prosze o dyskusje merytoryczna, deklaratywna startująca z stopy pełnej miłości i czułości dla nas jako środowiska.

Po tym pełnym miłości i merytorycznym wstępie, najpierw oskrobię z twarzy resztki ściery, która przylepiła mi się po zamaszystym uderzeniu do prawego polika i w okolicach ucha, a potem dopiero podejmę - zapewne bardzo nieudolną - próbę napisania paru sensownych zdań.
Getlord
Awatar użytkownika
Getlord
Strażnik Ksiąg

Postautor: bejzkik » wt maja 01, 2012 9:54 pm

no juz nie przesadzaj

a powaznie mowiac takie odnioslem wrazenie wiec nie ma sensu traktowac tego jakos osobiscie. wlasciwie to po cichu cieszylem sie ze ktos jest silnie zmotywowany. przejdzmy do tematu
Awatar użytkownika
bejzkik
Zasłużony Kwatermajster

Postautor: bejzkik » śr maja 02, 2012 1:14 pm

Przy okazji jak wyglądają sprawy wm w samym GW? Ktos tym sie jeszcze zajmuje? Są szanse ze z waszymi kontaktami jakos sensownie rozpopagujemy to w szerokim swiecie?
Awatar użytkownika
bejzkik
Zasłużony Kwatermajster

Postautor: bejzkik » wt maja 22, 2012 1:12 am

kogokolwiek interesuje ten temat?
Awatar użytkownika
bejzkik
Zasłużony Kwatermajster

Postautor: Zaborax » wt maja 22, 2012 9:24 am

Oczywiście, że interesuje... ale po Twoim "uczuciowym" wstępie do tej pory ciężko się otrząsnąć i cokolwiek napisać 8)
Seek honour as you act
and you will know no fear
Zaborax
Wolny wojownik

Postautor: bejzkik » wt maja 22, 2012 9:42 am

Daj spokoj stary, pytam powaznie
Czas ucieka
Awatar użytkownika
bejzkik
Zasłużony Kwatermajster

Postautor: Vazhyl_Okrutny » wt maja 22, 2012 11:04 am

Pogadamy w weekend - parę koncepcji się rysuje, więc będzie o czym podyskutować.
Mam tyle roboty, że nie wiem, co olać jako pierwsze...
Awatar użytkownika
Vazhyl_Okrutny
Władca Wysokiego Zamku

Postautor: Swordmaster » śr maja 23, 2012 1:27 am

Moje kontakty z GW, niemal zawsze pośrednie, niestety wygasły z dwóch powodów. Po pierwsze firma zaczyna tłumaczyć suplementy do gier na własną rękę, zatem współpraca na tym polu została zakończona. Po drugie ludzie, których znam, a którzy do tej pory w firmie pracowali, już tam nie pracują.

Uważam, że większe szanse powodzenia (i chyba jest to też sensowniejsze) miałoby zaproszenie na przykład z Ricka Priestleya (wydaje mi się, że Getlord miał z nim chyba kiedyś kontakt), choćby jako gościa honoroego.

Na dzień dzisiejszy chętnie zaoferuję się jako do prac związanych z tłumaczeniem, czy korektą wszelkich materiałów, czy to dotyczących samej imprezy (informator, scenariusze, itp.) czy też propagandowych, które można by umieszczać na różnych forach celem reklamowania imprezy.

S.
Awatar użytkownika
Swordmaster
Kamrat z kompanii

Postautor: bejzkik » wt maja 29, 2012 11:29 am

dobra panowie
temat powstal miesiac temu, widze ze nikogo (poza wyjatkami) nie zainteresowal (podciagam pod to rowniez brak czasu itd). w takim razie ja podejmuje sie pociagnac go dalej. pomoc przyda sie zawsze itd

vazhylu z calym szacunkiem do twojego stanowiska z janowa, aczkolwiek zgadzam sie z oglednie mowiac malo kto sie przejmie cala ta impreza a nasze starania to blichtr to mimo wszystko uwazam ze porzadna organizacja i odpowiednia oprawa nalezy sie przede wszystkim nam
Awatar użytkownika
bejzkik
Zasłużony Kwatermajster

Postautor: Zaborax » wt maja 29, 2012 12:15 pm

Temat ma zainteresowanie, tylko odzew mały, bo mało kto może/chce się w organizację zaangażować...

Z mojej strony - wszystko wskazuje na to, że Jesienne będą raczej późną jesienia, niż wczesną, czyli nie szybciej niż jakiś późniejszy październik. Tak się poukładało, że na początku października opuszczam POlskę, przynajmniej na rok. Nie ma szans, żebym uczestniczył w Jesiennych po terminie wyjazdu - wybywam służbowo jako obserwator na Kaukaz.
Strasznie chciałem wziąć udział w tych Jesiennych, nawet miałem nadzieję aktywniej włączyć się w organizację. Jednak niestety los płata figle...

Natomiast co do blichtru, itp. - jeśli Jesienne odbędą się podobnie jak ostatnie (czyli jakiś listopad), to z przyjemnością zaznaczę osobisty akcent w tej imprezie jako sponsor. Napewno będę w kontakcie z organizatorami.
Seek honour as you act
and you will know no fear
Zaborax
Wolny wojownik

Postautor: Getlord » wt lip 24, 2012 2:27 pm

Najdrożsi,
mierząc zamiary na siły nie widzę możliwości zadeklarowania się jako jeden z głównych organizatorów jubileuszowych Jesiennych. Z drugiej strony nie ukrywam że było moim marzeniem dotrwac do magicznej dziesiątki. Juz podczas I przemknęło mi przez mysl, ze moze za dziewiec lat... :-) Naprawde chetnie wspomoge dzialania organizacyjne, ale musze być że tak powiem koordynowany i wystapic dam rade jedynie w roli pomocniczej.
Pozdrawiam serdecznie,
Getlord
Awatar użytkownika
Getlord
Strażnik Ksiąg

Wróć do Imprezy