konkurs malarski na jesiennych numer dziesiec

Informacje o imprezach Warmasterowych, organizowanych samodzielnie oraz jako punkty programowe konwentów

Moderatorzy: Kretus, akkon, Getlord

konkurs malarski na jesiennych numer dziesiec

Postautor: bejzkik » śr paź 31, 2012 3:25 pm

Na naszym, jakże przemiłym spotkaniu odbędzie się, dzięki uprzejmości organizatora konkursowego Eliota konkurs malarski. Każdy zainteresowany może wystawić swoje hmm... okazy malarskie w następujących kategoriach

najładniej pomalowana armia
armia – złożona zgodnie z zasadami gry armia o wartości punktowej 2000 (bez magicznych przedmiotów i dodatków, które nie są w żaden sposób reprezentowane przez model np. Łaska Bogów w armii Demonów Chaosu)

najładniej pomalowana jednostka
jednostka – dowolny pojedynczy oddział o wielkości 2 lub więcej podstawek

najładniej pomalowany model
model – dowolny pojedynczy oddział lub dowódca o wielkości pojedynczej podstawki

Oczywiście konkurs ze względu na jego rangę posiada stosowny regulamin, który wyklucza rozwiązania siłowe podczas wyborów

każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę w każdej kategorii
uczestnicy mogą zgłaszać tylko swoje własne prace. Nie dopuszcza się prac grupowych oraz zgłaszania prac w imieniu innej osoby. Nawet bez wiedzy autora

wszystkie zgłoszone prace muszą być zgodne z obowiązującymi zasadami gry Warmaster. 28 mm odpada

dopuszcza się zgłaszanie modeli różnych producentów oraz własnych rzeźb i konwersji

wyniki konkursu zostaną ogłoszone w danej kategorii w przypadku zgłoszenia więcej niż 3 prac

Oceną prac zajmie się wykfalifikowane żuri pod przewodnictwem Eliota i wyznaczonych przez niego asystentów. Członkowie żuri nie będą jednak mogli uczestniczyć w konkursie co oczywiście nie może być poczytywane za karę, ostatecznie to zaszczyt

nagrody sa atrakcyjne niczym sam eliot,
zapraszamy!
Jestem tu już 15 lat. A jeszcze przed chwilą byłem piękny, młody i nie zdegenerowany przez to towarzystwo
Awatar użytkownika
bejzkik
Zasłużony Kwatermajster

Postautor: Vazhyl_Okrutny » śr paź 31, 2012 8:04 pm

A ja bardzo się cieszę z konkursu malarskiego. Może to będzie jakiś impuls do przyjechania z pomalowanymi figurkami i armiami? :)
Mam tyle roboty, że nie wiem, co olać jako pierwsze...
Awatar użytkownika
Vazhyl_Okrutny
Władca Wysokiego Zamku

Postautor: Eljot » pn lis 05, 2012 7:51 pm

Zobaczymy jak to będzie. Armii pomalowanych w całości niewiele było, na palcach jednej ręki stary pracownik tartaku by je zliczył ;)
Leśny grabarz - poziom 2
Awatar użytkownika
Eljot
Frontowy bywalec

Postautor: Eljot » pn lis 12, 2012 1:36 pm

Konkurs odbył się. Dziękuję wszystkim uczestnikom za zainteresowanie i wystawienie swoich prac. Zwycięzcami zostali:

- w kategorii :
najładniej pomalowany model - Getlord (bohaterowie Kislevu)
najładniej pomalowana jednostka - RIP (Skaveni)
najładniej pomalowana armia - Kruger (Elfy Wysokiego Rodu)

Padła propozycja, by konkurs odbywał się regularnie na kolejnych spotkaniach i niewykluczone, że tak się stanie.
Mam nadzieję, że skromne i okolicznościowe nagrody przetrwały podróż i może przydadzą się czasem ich zdobywcom ;)
Leśny grabarz - poziom 2
Awatar użytkownika
Eljot
Frontowy bywalec

Postautor: Kruger » pn lis 12, 2012 8:45 pm

przetrwała bez problemu (zawinięta w śpiwór) ... i przyda się z pewnością
Warmaster Brotherhood
Awatar użytkownika
Kruger
Kamrat z kompanii

Postautor: Swordmaster » pn lis 12, 2012 10:23 pm

Przyznaliscie RIPowi nagrode za najladniej zlozony kartonik? :)
Awatar użytkownika
Swordmaster
Kamrat z kompanii

Postautor: Eljot » wt lis 13, 2012 1:18 am

Dowcipniś. Myślę, że gdyby RIP wystawił zamiast podstawki o wymiarach ok. 1,5x1,5 cm z parą malutkich skavenskich bohaterów cokolwiek innego ze swojej kolekcji to by wygrał w dwóch kategoriach :)

Van Adriel miał ze sobą fajnie zrobiony model niewielkiego stateczku do gry Trafalgar i poddał pomysł kategorii "Open". Myślę, że to ciekawe rozwiązanie by chętni do pochwalenia się swoimi pracami mogli zaprezentować modele nie związane z WM. Oczywiście skala mniejsza niż 28mm :)
Leśny grabarz - poziom 2
Awatar użytkownika
Eljot
Frontowy bywalec

Postautor: RIP » wt lis 13, 2012 1:58 am

Eljot pisze:Dowcipniś. Myślę, że gdyby RIP wystawił zamiast podstawki o wymiarach ok. 1,5x1,5 cm z parą malutkich skavenskich bohaterów cokolwiek innego ze swojej kolekcji to by wygrał w dwóch kategoriach :)

Nie wiedziałem, że w tym konkursie liczy się wielkość :P ... następnym razem wybiorę dzwonek.

A podstawka miała regulaminowe 20x20mm...

Nagroda dojechała w całości :)
RIP
Wolny wojownik

Postautor: Swordmaster » wt lis 13, 2012 7:59 am

Size DOES matter :)

Czy beda fotki modeli, ktore uczestniczyly w konkursie? Slann, obiecales! :)
Awatar użytkownika
Swordmaster
Kamrat z kompanii

Postautor: bejzkik » wt lis 13, 2012 8:56 am

jestem pewien ze beda fotki modeli. Niekoniecznie konkursowych :twisted:
Jestem tu już 15 lat. A jeszcze przed chwilą byłem piękny, młody i nie zdegenerowany przez to towarzystwo
Awatar użytkownika
bejzkik
Zasłużony Kwatermajster

Postautor: Eljot » czw lis 15, 2012 11:08 am

Zastanówmy się poważnie nad publiczną prezentacją wszystkich zdjęć...
... oby na następne spotkanie nie przybyła zorganizowana wycieczka przystojnych blondynów ze Szwecji :wink:
Leśny grabarz - poziom 2
Awatar użytkownika
Eljot
Frontowy bywalec

Postautor: bejzkik » czw lis 15, 2012 11:09 am

mam nadzieje ze ten punkt programu zapewnia nam niektore kadry z filmiku nad ktorym pracuje
Awatar użytkownika
bejzkik
Zasłużony Kwatermajster

Wróć do Imprezy