Jesienne 2014

Informacje o imprezach Warmasterowych, organizowanych samodzielnie oraz jako punkty programowe konwentów

Moderatorzy: Kretus, akkon, Getlord

Re: Jesienne 2014

Postautor: Kruger » pn lis 10, 2014 1:06 pm

było zupełnie niefajnie, tym bardziej nie dziękuję swoim przeciwnikom i współtowarzyszom za nieinteresującą grę. Spotkania na których nowe poznane gry bardzo mi się niespodobały.
Pierogi - cóż - nie były smaczne.
Na pewnio nie przyjadę na następne Spotkania.

Czytając proszę pominąć wszystkie "nie"

Brat Kruger
Warmaster Brotherhood
Awatar użytkownika
Kruger
Kamrat z kompanii

Postautor: Zaborax » wt lis 11, 2014 11:17 am

Ehhh...
az żal, że się tak szybko skończyło, bo można by jeszcze wieeeele tych "nie" dopisać ;-)

A tak, to muszę niestety podziękować, bo nie wystarczyło czasu, żeby znaleźć więcej dziur w całym ;-)

Tak czy owak, w imieniu swoim I mojego juniora - WILEKIE DZIĘKI!!! Małemu Maćkowi tak się "nie"podobało, że jak powiedziałem "trzeba się zbierać do domu", to rozpłakał się I stwierdził, że nie chce wyjeżdżać - to oczywiście efekt tego "nie"zadowolenia I "nie"udaności imprezy :-P

A ja - no cóż, jak zwykle bawiłem się wyśmienicie, może dlatego, że tak krótko to trwało I nie było wystarczająco czasu, żeby po"nie"lubić jesienne Spotkania 2014 :-P
Wieeeelka bitwa wyglądała niesamowicie - coś jednak jest w tych wieeeelkich armiach rozstawionych na wieeelkim stole bitwenym :-) Oczywiście żałuję, jak cholera, że wziąłem te wszystkie figurki, bo gdybym ich nie wziął, to nie musiał bym się katować tyloma godzinami napawania widokiem 8 armii w pełnej krasie ;-) No I te kilka gier w Space Hulka - Luka, naprawdę nie wiem, jak Ty ze mną wyrobiłeś męcząc się przeokrutnie przy tych kilku grach, przywołujących najokrutniejsze wspomnienia sprzed 20-cośtam lat... :-P

Grzehoo I Bejzkik - chylę przed Waszmościami czoła, moja wdzęczność dozgonna za Wasze starania, abym w tak "nie"przyjemnych okolicznościach przyrody spędził weekend!!! Oczywiście czekam z niecierpliwością, aby zjawić się jak najszybciej na następnych Wiosennych I znowu z obrzydzeniem spędzić z Wami te kilka dni :-)
Seek honour as you act
and you will know no fear
Zaborax
Wolny wojownik

Postautor: van Adriel » śr lis 12, 2014 7:11 am

Dzięki za fatalną imprezę, :mrgreen:
Pozdrawiam wszystkich, którzy mieli szczęście i nie przyjechali.
Nie wiem czy w związku z fatalnym poziomem aprowizacji - pierogi wracały mi przez 2 dni jeszcze kiedykolwiek przyjadę :)
Pozdrawiam
van Adriel
Awatar użytkownika
van Adriel
Kamrat z kompanii

Postautor: Kruger » czw gru 04, 2014 1:41 pm

dobrze że chociaż poznałem Inwazję :).

...ale co do zasad inwazji ... to chłopaki chyba nie czytali instrukcji dokładnie :)
Warmaster Brotherhood
Awatar użytkownika
Kruger
Kamrat z kompanii

Postautor: bejzkik » czw gru 04, 2014 1:42 pm

i po co te nerwy?
Jestem tu już 15 lat. A jeszcze przed chwilą byłem piękny, młody i nie zdegenerowany przez to towarzystwo
Awatar użytkownika
bejzkik
Zasłużony Kwatermajster

Postautor: Kruger » czw gru 04, 2014 2:15 pm

ależ ja sie nie denerwuję - a gra jest świetna :)
Warmaster Brotherhood
Awatar użytkownika
Kruger
Kamrat z kompanii

Poprzednia

Wróć do Imprezy