wiosenne 2015

Informacje o imprezach Warmasterowych, organizowanych samodzielnie oraz jako punkty programowe konwentów

Moderatorzy: Kretus, akkon, Getlord

Re: wiosenne 2015

Postautor: Zaborax » pn mar 16, 2015 1:50 pm

Ludziska kochane!

Niestety, Wiosenne Spotkania 2015 mineły. Było jak zwykle przednio, zarówno ja jak i Maciek syn Maćka, bawiliśmy się wyśmienicie.
Chylę czoła i biję pokłon brodą ocierając o glebe - Grzehoo i Bejzkik - to dzięki Wam znowu miałem z moim synem przyjemność i frajdę niebywałą :-)

W sumie wystarczy zacytować dwa zdania, które padły wczoraj, zanim zaczęliśmy się rozjeżdżać i które najlepiej oddają to, z jakimi myślami się w pełni utożsamiam:
"te spotkania trwają za krótko" - rzekł Kazjatar, gdy się już pakowaliśmy
i
"czy musimy już naprawdę jechać???" - łamiącym się i smutnym głosem, niemal łkał mój syn

Grzehoo i Przemysławie - oby gwiazdki Waszej chęci do organizowania Spotkań nigdy nie zagasły!!!

Jeszcze raz serdecznie i z całego siebie dziekujemy za tak przemile spędzony czas!!!
Co złego to nie my :-)

Maciek syn Maćka
i
Maciek ojciec Maćka

P.S.
Również Kiaran był zachwycony i wdzięczny, że go wyciągnołem na Spotkania :-)
I wygląda na to, że będzie nam odtąd znowu towarzyszył :-) Gra w nasze małe lalczki spodobała mu się wreszcie. Już się zastanawia, jak skompletować sobie armię Mrocznych Elfów albo Bretonii do warmajsterka :-P
Seek honour as you act
and you will know no fear
Zaborax
Wolny wojownik

Postautor: Kazjatar » wt mar 17, 2015 11:07 am

mnie jak zwykle sie nie podobalo, znowu byla orkiestra i konkurs lepienia pierogow oraz konkurs dziergania na drutach
jako masochista pojawie sie pewnie na kolejnych, zeby miec powody do narzekania

poniewaz wypada podziekowac za zaproszenie to niniejszym czynie,
choc jak mowilem bylo slabo, nudno bez atrakcji...
Kosci sa po mojej stronie
-----------------------------
Kazjatar
Awatar użytkownika
Kazjatar
Frontowy bywalec

Postautor: Kruger » wt mar 17, 2015 3:03 pm

było jak zawsze bardzo fajnie ... nowe doświadczenia / gry (o tron :) ), wciągajacy chaos w starym świecie i battlestar bez zadnego Cylona :):)
szkoad ze musieliśmy w niedzielęsięcichcem rankiem wymknąć -w Inwazję i Arkham - mam nadzieję że zagramy na jesiennych .... albo wcześniej Kazjatarze :)
Warmaster Brotherhood
Awatar użytkownika
Kruger
Kamrat z kompanii

Postautor: van Adriel » czw mar 19, 2015 3:36 pm

Nie mogliście napisać, że było jak zwykle do kitu? :?
A tak, to tylko żal d... ściska, że nie mogłem przyjechać... :evil:
Mam nadzieję do zobaczenia na najbliższych spotkaniach (jesiennych czy letnich?) :)
Pozdrawiam
van Adriel
Awatar użytkownika
van Adriel
Kamrat z kompanii

Poprzednia

Wróć do Imprezy