Po Xv Jesiennych

Informacje o imprezach Warmasterowych, organizowanych samodzielnie oraz jako punkty programowe konwentów

Moderatorzy: Kretus, akkon, Getlord

Po Xv Jesiennych

Postautor: Kretus » pn lis 20, 2017 3:03 pm

Panowie
W takim razie ja zacznę nowy temat.

XV Jesienne już za nami. Dziękuję wszystkim za przybycie, udział i cierpliwość. Szczególnie:
Bejzkikowi i Grzehoo za zorganizowanie miejscówki i torcik,
Getlordowi i Vazhylowi za harówkę nad scenariuszami, gadżety i tereny,
Halbardowi, Grzehoo i Getlordowi za trzy wspaniałe bitwy w świetnej atmosferze,
Filipowi , Vazhylowi i RiPowi za towarzystwo w drodze i dyskusje na przedziwne tematy,
wszystkim kolegom za pamiątkowa bombkę z potworem :)
Jeśli ktoś czuje się pominięty, przepraszam.

Towarzysko i bitewniakowo jestem bardzo ukontentowany. Niestety organizacyjnie (dyscyplina!) wyszło jak zawsze, ale pewnych rzeczy już chyba nigdy nie przeskoczymy (choć zaklinam, niech żywi nie tracą nadziei).

Jestem naprawdę bardzo, bardzo zadowolony że w końcu wziąłem cztery litery w troki i po latach znów przyjechałem.
Z czasem nowa z nas powstanie wodzów rota
Uzbrojona w historyczne argumenty...
Awatar użytkownika
Kretus
Frontowy bywalec

Re: Po Xv Jesiennych

Postautor: Zaborax » pn lis 20, 2017 3:58 pm

A ja pozwole sobie wyrazic wyrazy NIEzaddowolenia :-/
Obiecalem mojemu juniorowi, ze zobaczy, jak sie koledzy bawia, ze bedzie mogl porozmawiac z Frankiem i innymi, sam rowniez liczylem bardzo na video-konferencje z Wami... czekalem cala noc, wciaz majac nadzieje, ze moze chociaz rano w niedziele sobie o mojej prosbie przypomnicie... :-/
Seek honour as you act
and you will know no fear
Zaborax
Wolny wojownik

Postautor: Vazhyl_Okrutny » pn lis 20, 2017 5:03 pm

Maćku, ale myśmy nic nie wiedzieli o Twoich obietnicach :(
Organizatorzy nie mieli chwili wytchnienia, jak w starym dowcipie - nie było kiedy taczek załadować...
Mam tyle roboty, że nie wiem, co olać jako pierwsze...
Awatar użytkownika
Vazhyl_Okrutny
Władca Wysokiego Zamku

Postautor: Vazhyl_Okrutny » pn lis 20, 2017 5:16 pm

Fajnie było!
Dziękuję wszystkim i za wszystko, na pewno XV Jesienne są imprezą, z której pozostanie mi wiele niezapomnianych wspomnień.
I przekonanie, że zawsze będzie mnie zaskakiwać, gdzie leżą granice mojej cierpliwości :)
Awatar użytkownika
Vazhyl_Okrutny
Władca Wysokiego Zamku

Postautor: RIP » wt lis 21, 2017 8:05 pm

Zaborax pisze:...czekalem cala noc...

Bo to jest tak: https://www.youtube.com/watch?v=BFVoiMV_5x4 minuta 1:16 :P :P :P

Dziękuję organizatorom, wszystkim obecnym, a w szczególności - oponentom.
Klawe Jesienne się odbyły :)
Przejdziem Wisłę, przejdziem Wartę, ale w którą stronę?
RIP
Wolny wojownik

Postautor: bejzkik » śr lis 22, 2017 8:09 pm

Dziękuję kolegom że przyjechaliście
Fizycznie dewastują mnie coraz bardziej te wyjazdy ale dawno tyle w warmastera się nie nagrałem. Tyle też się nie naprzeklinałem przy stole za co bardzo przepraszam, nie powinienem. Wiadomo jak ktoś przeklina to jest chuj.
Dziękuję k̶o̶m̶u̶ś̶ ̶z̶ ̶k̶i̶m̶ ̶g̶r̶a̶ł̶e̶m̶ ̶p̶i̶e̶r̶w̶s̶z̶ą̶ ̶g̶r̶ę̶.̶ ̶Z̶a̶ ̶c̶h̶o̶l̶e̶r̶ę̶ ̶n̶i̶e̶ ̶m̶o̶g̶ę̶ ̶s̶o̶b̶i̶e̶ ̶p̶r̶z̶y̶p̶o̶m̶n̶i̶e̶ć̶ ̶z̶ ̶k̶i̶m̶ ̶j̶ą̶ ̶g̶r̶a̶ł̶e̶m̶ ̶a̶l̶e̶ ̶w̶i̶e̶r̶z̶ę̶ ̶,̶ż̶e̶ ̶t̶o̶ ̶b̶y̶ł̶ ̶c̶z̶ł̶o̶w̶i̶e̶k̶ ̶o̶ ̶w̶y̶s̶o̶k̶i̶m̶ ̶p̶o̶z̶i̶o̶m̶i̶e̶ ̶k̶u̶l̶t̶u̶r̶y̶,̶ ̶i̶n̶t̶e̶l̶i̶g̶e̶n̶c̶j̶i̶ ̶i̶ ̶a̶p̶a̶r̶y̶c̶j̶i̶.̶ Vazhylowi. Złoiłem mu co prawda skórę, bezlitośnie, inteligentnie ale na kacu i nic nie pamiętam. Byłem niegrzeczny?
Dziękuję RIPowi. Bałem się po losowaniu, że to będzie jakaś fatalna gra, ten zacznie się awanturować albo schowa papierki i pojedzie gdzieś tam na wschód. Rozczarowałem się przemile. Dawno nie grałem bitwy, w której do końca praktycznie nie było wiadomo kto wygra. Czerpałem sporo przyjemności z łomotu od swarmów (doceniam) i sporo wkurwu z rzutów kostkami. Ale wiadomo dobrzy ludzie nie mają szczęścia w kościach
I w końcu dziękuję Kazjatarowi za tą chujową ostatnią grę, w której nic się nie działo, nie ruszył wojsk ze strefy rozstawienia, nie wylazł z lasu tylko w ostatniej turze, po powiedzmy lekkiej zmyłce (moja wina, mogłem doczytać a ty nie musiałeś przypominać) zabił mi w końcu oddział wygrywając turniej (jak? tego do teraz nie wiem)

No i przepraszam za chujową organizację. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Gecik, Kretus i Vazhyl (kolejność alfabetyczna) odwalili kawał potężnej roboty a uwierzcie mi trzeba się mocno było namęczyć w temacie scenariuszy. Jeden ze scenariuszy okazał się średnio grywalny (spełnianie warunków II) ale nie martwcie się, nie każę wam oddawać bombek (malowanych przez Kamila). Najwyżej buziaczek na przeprosiny na kolejnych
Mojemu giermkowi Grzechujowi też dziękuję. I szczerze gdyby nie on i jego ciągłe pretensje to bym się nie zebrał i nic w temacie nie zrobił

ps. obiecuje, że nie będę przeklinał już przy stole. Jeżeli przeklnę to wszyscy przy sąsiednich stołach mogą sprzedać mi kopa w dupę. Serio
pps. pozostały jeszcze niezałatwione sprawy organizacyjne ale temu poświecę osobny wątek
Jestem tu już 15 lat. A jeszcze przed chwilą byłem piękny, młody i nie zdegenerowany przez to towarzystwo
Awatar użytkownika
bejzkik
Zasłużony Kwatermajster

Postautor: Vazhyl_Okrutny » śr lis 22, 2017 11:19 pm

Trzej nagrodzeni w turnieju są proszeni o zrobienie zdjęć nagród.
To te kolorowe figurki, które dostaliście :)
Może być zwykłym aparatem z telefonu, ale bardzo proszę o wyraźne zdjęcia, na neutralnym tle, bez krzesła, framugi okna i pieprzonej paprotki w drugim planie.
Awatar użytkownika
Vazhyl_Okrutny
Władca Wysokiego Zamku

Postautor: Vazhyl_Okrutny » śr lis 22, 2017 11:21 pm

Aha, i obiecuję relację z XV Jesiennych, jak już Bejzkik znajdzie prawidłowy arkusz z wynikami.
Awatar użytkownika
Vazhyl_Okrutny
Władca Wysokiego Zamku

Postautor: Getlord » czw lis 23, 2017 2:44 pm

Vazhyl_Okrutny pisze:Aha, i obiecuję relację z XV Jesiennych, jak już Bejzkik znajdzie prawidłowy arkusz z wynikami.

Juz mam. Bede opracowywal wyniki w najblizszym czasie.

Nie.. jednak "file corrupted"
Getlord
Awatar użytkownika
Getlord
Strażnik Ksiąg

Postautor: van Adriel » sob lis 25, 2017 8:12 am

Też się cieszę, że mogłem chociaż na chwilę przyjechać i spotkać się z Wesołą Gromadką oraz asystować świeżym graczom - mam nadzieję, że złapią bakcyla Spotkań i będą się katować graniem w WM.
Bo jak to mawia Geciu: "nie przyjeżdżamy przecież dla przyjemności" :P
Pozdrawiam
van Adriel
Awatar użytkownika
van Adriel
Kamrat z kompanii

Postautor: Getlord » wt lis 28, 2017 8:08 am

Utworzyłem katalog na Onedrive gdzie można zgrywać zdjęcia z Jesiennych. Prośba o wrzucenie swoich fotek.
https://1drv.ms/f/s!AgfoIErjYPmSrl2IF3ZjrGW4wJLZ
Getlord
Awatar użytkownika
Getlord
Strażnik Ksiąg

Postautor: Zaborax » pt gru 01, 2017 7:24 am

Getlord pisze:Utworzyłem katalog na Onedrive gdzie można zgrywać zdjęcia z Jesiennych. Prośba o wrzucenie swoich fotek.
https://1drv.ms/f/s!AgfoIErjYPmSrl2IF3ZjrGW4wJLZ

Wieeeelkie dzieki Geciu :-) Nie dane mi bylo doczekac sie video konferencji, to chociaz zdjecia poogladam :-)
Seek honour as you act
and you will know no fear
Zaborax
Wolny wojownik

Wróć do Imprezy